Mikulov

Homepage > News > 1.12. bude zahájen prodej vstupenek na Ples města Mikulova

Novinky a aktuality

29/11 2018

1.12. bude zahájen prodej vstupenek na Ples města Mikulova

Již 25. reprezentačná ples města Mikulova se letos bude konat ve stylu vídeňské Opery. Ples proběhne 26. ledna od 19 hodin na mikulovském zámku v zámeckém sálu.

Letošní program se bude odvíjet hlavně kolem tance a hudby. Večer zahájí vystoupení Mikulovského salonního orchestru. Následovat bude Unique Quartet, smyčcový kvartet, který spolupracoval s hvězdami jako je Dara Rolins, Ewa Farna nebo Barbora Poláková. Mýlil by se ale ten, kdo by čekal klasickou hudbu. Tito čtyři mladí pánové zahrají své variace na známé popové a rockové hity. Milovníci dobrého vína si mohou při ochutnávání vzorků poslechnout lidové písně v podání cimbálové muziky Klaret.

Parket k tanci připraví čtyři taneční páry Studia Danza, které po skončení svého představení vstoupí mezi návštěvníky plesu a vyzvou dámy i pány k tanci. Hudební doprovod v druhé půli zajistí 11členný Fordance Orchestra.

Co se týká doporučeného společenského oděvu, bude jeho výběr volnější než v předcházejících ročnících. Pro ženy doporučujeme dlouhé společenské šaty s rukavičkami a pro muže tmavý oblek s bílou košilí.

Jako každý rok se návštěvníci mohou těšit na bohatou tombolu a fotokoutek s rekvizitami.

Cena vstupenky je 600 Kč. Letos je možné si pořídit i vstupenku s večeří a to v hodnotě 890 Kč. Prodej vstupenek bude zahájen 1.12. v TIC Mikulov.

ples

Sample image

RSS news from Mikulov.ct

All news from Mikulov. What is RSS?

Archiv novinek

Show photo gallery