Mikulov

Homepage > News > 25. reprezentační ples města Mikulov byl ve stylu vídeňské opery

Novinky a aktuality

4/2 2019

25. reprezentační ples města Mikulov byl ve stylu vídeňské opery

Bezmála tři stovky návštěvníků zaplnilo v sobotu 26. ledna zámecký sál na letošním, již 25. reprezentačním plese města Mikulov.

Na úvod slavnostního večera všechny přítomné včetně hostů z partnerského rakouského Drasenhofenu přivítala místostarostka města Leona Alexová a ředitelka společnosti Mikulovská rozvojová Petra Eliášová.

Taneční páry na parket pak vyzvaly první tóny Mikulovského salonního orchestru. Slavnostní nádech celého večera zpříjemnil i smyčcový kvartet Unique Quartet, který ovšem zahrál i známé popové a rockové hity. Nechybělo ani předtančení v podání tanečních párů Studia Danza. Ve vinárně se o dobrou náladu postarala cimbálová muzika Klaret.
Hudební doprovod v druhé půli večera zajistil jedenáctičlenný Fordance Orchestra. Pro mnohé návštěvníky byl velkým a příjemným překvapením zpívající ministr zdravotnictví Adam Vojtěch.

Samozřejmě nechyběl ani fotokoutek, který byl jako již tradičně hojně navštěvován. Losování půlnoční tomboly pak bylo napínavé až do posledních chvil. Všechny ceny našly své šťastné majitele a mnohé putovaly i do Rakouska.

Jitka Sobotková, foto: Mikulovská rozvojová

Město Mikulov a společnost Mikulovská rozvojová děkuje sponzorům, partnerům a dárcům za podporu a pomoc při organizování plesu.

ples

Sample image

RSS news from Mikulov.ct

All news from Mikulov. What is RSS?

Archiv novinek

Show photo gallery