Mikulov

Homepage > News > Mikulov hostil oblastní kolo Dívky roku

Novinky a aktuality

19/4 2009

Mikulov hostil oblastní kolo Dívky roku

Mikulov v neděli hostil oblastní kolo soutěže krásy pro slečny od 13 do 15 let Dívka roku 2009. V zaplněném Městském kině se představilo osm soutěžících z celé Moravy.

Dívky soutěžily v disciplínách: vědomostní test, zručnost, kdy bylo jejich úkolem vyrobit karnevalovou masku, rozhovor s moderátorem, aerobic, volná disciplína a módní přehlídka na téma „Dnes večer razím na diskotéku“.
Vítězkou se stala teprve třináctiletá Andrea Žiačiková z Brna, která do oblastního kola postoupila z únorového základního klání v Mikulově. „Je to pro mě velké překvapení a mám obrovskou radost,“ řekla s úsměvem na rtech Žiačiková. „Ráda bych se věnovala modelingu a doufám, že by mi k tomu tato soutěž mohla pomoci.“ Druhé místo vybojovala čtrnáctiletá Nikol Heryánová z Valašské Bystřice a třetí byla patnáctiletá Nela Klímová z Valašského Meziříčí. Sympatie diváků si získala čtrnáctiletá Veronika Žaganová z Hranic. První dvě finalistky postupují do celostátního kola, které se uskuteční 20. června v Jičíně.
Nedělní program soutěže zpestřilo vystoupení vítěze třetí řady soutěže Česko hledá SuperStar Zbyňka Drdy a módní přehlídka kolekce jaro – léto, kterou připravil módní salon L.A.T.E. Jeans.
km

Fotogalerie

Sample image

RSS news from Mikulov.ct

All news from Mikulov. What is RSS?

Archiv novinek

Show photo gallery