Mikulov

Homepage > News > Turistická oblast Mikulovsko a rekreační oblast Pasohlávky budou mít nová loga

Novinky a aktuality

21/4 2009

Turistická oblast Mikulovsko a rekreační oblast Pasohlávky budou mít nová loga

Oslovit budoucí návštěvníky novým logem se rozhodly turistická oblast Mikulovsko a rekreační oblast Pasohlávky.

V rámci společného projektu, který obě destinace realizují ve spolupráci s městem Mikulov a za podpory Evropské unie, byly v těchto dnech vyhlášeny dvě grafické soutěže, a to o nejlepší návrh na logo turistické oblasti Mikulovsko a o nejlepší grafický návrh na logo rekreační oblasti Pasohlávky. 
Nové grafické značky obou destinací budou používány pro komunikaci prostřednictvím tištěných materiálů, elektronické komunikace, suvenýrů, propagačních předmětů a dalších aktivit. Soutěže na obě loga jsou vyhlášeny současně, a zájemci proto mohou zasílat své návrhy buď pouze pro jednu destinaci, nebo současně pro obě destinace.
Obě soutěže jsou otevřené jak pro laiky, tak pro profesionální grafiky a reklamní agentury. Uzávěrka soutěží je 30. dubna 2009. Autoři vítězných log získají každý finanční odměnu 30.000 Kč a také možnost zpracovat navazující kompletní grafický manuál příslušné turistické oblasti. 
Zadávací podmínky a bližší informace k soutěži je možné získat na webu mikroregionu Mikulovsko www.mikulovskoregion.cz, na webu obce Pasohlávky www.pasohlavky.cz nebo přímo u realizátora soutěže – destinační agentury Avedon.

Bližší informace: Avedon s.r.o., Náměstí 30, 692 01 Mikulov, tel.: 519 512 797,
kontaktní osoba: Jitka Kapičáková, e-mail: jitka.kapicakova@avedon.cz


PDF dokumenty ke stažení

Výzva - Zadávací podmínky Mikulovsko - Zadávací podmínky Pasohlávky

Sample image

RSS news from Mikulov.ct

All news from Mikulov. What is RSS?

Archiv novinek

Show photo gallery