Mikulov

Homepage > News > Výzva – k předkládání projektových záměrů do STRATEGIE ROZVOJE

Novinky a aktuality

23/9 2009

Výzva – k předkládání projektových záměrů do STRATEGIE ROZVOJE

DSO Mikulovsko připravuje další kolo aktualizace „Katalogu projektů mikroregionu Mikulovsko“. Do katalogu projektů může zařadit svůj plánovaný projektový záměr každá obec, podnikatel či místní nezisková organizace.

Mikroregion Mikulovsko je vymezen těmito obcemi: Bavory, Brod nad Dyjí, Březí, Dobré Pole, Dolní Dunajovice, Dolní Věstonice, Drnholec, Horní Věstonice, Jevišovka, Klentnice, Mikulov, Milovice, Novosedly, Nový Přerov, Pasohlávky, Pavlov, Perná a Sedlec.Jedinou podmínkou je realizace projektu na území mikroregionu Mikulovsko a vyplnění vzorového formuláře – popisu připravovaného projektového záměru.

Aktualizaci „Katalogu projektů mikroregionu Mikulovsko“ připravuje DSO Mikulovsko ve spolupráci s ARC Mikulov s.r.o., zpracovatelem Strategie rozvoje cestovního ruchu regionu Mikulovsko. Jedná se o velmi významný dokument, který kromě jiných oblastí rozvoje zahrnuje také investiční a marketingové projekty (projektové záměry) na podporu cestovního ruchu.

Pokud máte zájem o zařazení vašeho plánovaného projektu do aktualizovaného Katalogu projektů, zašlete, prosím, vyplněný formulář (projektový záměr) nejlépe e-mailem na adresu info@arcmikulov.cz, a to do 8. října 2009.

Bližší informace:
ARC Mikulov s.r.o., Náměstí 30, 692 01 Mikulov, Mgr. Vladimíra Galousková tel.: 519 511 829, e-mail: info@arcmikulov.cz
DSO Mikulovsko, kancelář – Městský úřad Mikulov, Náměstí 1, Marcela Effenbergerová, tel.: 519 444 571, e-mail: effenbergerova@mikulov.cz.

 

Pozn.: mikroregion Mikulovsko je vymezen těmito obcemi - Bavory, Brod nad Dyjí, Březí, Dobré Pole, Dolní Dunajovice, Dolní Věstonice, Drnholec, Horní Věstonice, Jevišovka, Klentnice, Mikulov, Milovice, Novosedly, Nový Přerov, Pasohlávky, Pavlov, Perná a Sedlec.

 

Formulář

Sample image

RSS news from Mikulov.ct

All news from Mikulov. What is RSS?

Archiv novinek

Show photo gallery