Mikulov

Homepage > News > Aktualizace databáze služeb v cestovním ruchu a turistických cílů

Novinky a aktuality

9/11 2009

Aktualizace databáze služeb v cestovním ruchu a turistických cílů

V těchto dnech zahájilo Turistické informační centrum Mikulov druhou vlnu aktualizace databáze služeb v cestovním ruchu v turistické oblasti Mikulovsko.

Aktualizace databáze je součástí výstupu projektu „Mikulovsko – profesionální partner v cestovním ruchu“.
Získané informace budou podkladem pro doplnění centrální databáze služeb v cestovním ruchu a aktualizaci webových portálů na turistickou sezónu 2010.
Poskytovatelé služeb prosíme o překontrolování základních údajů na webových stránkách www.mikulov.cz v sekci Turistika / Služby a www.jizni-morava.cz v sekci Pálava a Lednicko-valticky areál.
V případě, že jste změnili některé údaje, popř. plánujete rozšíření služeb nebo změnu ceny za poskytované služby na sezónu 2010, kontaktujte prosím Turistické informační centrum Mikulov, Náměstí 1, 692 01 Mikulov, tel./fax: 519 510 855, e-mail: tic@mikulov.cz, info@infomikulov.cz, kontaktní osoby Leona Kocourková a Marie Vavřinová.
Uzávěrka sběru dat je stanovena na 27.11.2009. Pokud údaje o Vašem zařízení zůstávají nezměněny nebo od Vás neobdržíme podklady k opravám, budou zveřejňována data z předchozí aktualizace, která proběhla v červnu 2009.

Sample image

RSS news from Mikulov.ct

All news from Mikulov. What is RSS?

Archiv novinek

Show photo gallery