Mikulov

Hlavní stránka > Placené parkování v Mikulově

Placené parkování v Mikulově


(zdroj: mapa převzata od společnosti Tedos Mikulov)

Zobrazit velkou mapu placeného parkování v Mikulově v novém okně nebo záložce.

Úhrada parkovného

Na všech uvedených parkovištích se poplatek za parkování vybírá denně od 7 do 18 hodin, 7 dní v týdnu.

Na parkovacích místech, v mapě označených červenou barvou, lze u parkovacích automatů platit mincemi a platební kartou. Úhradu lze provést také z webové / mobilní aplikace MPLA.IO.

Na parkovacích místech, v mapě označených modrou barvou, lze u parkovacích automatů platit mincemi. Platební kartu tu nelze použít. Úhradu lze provést také z webové / mobilní aplikace MPLA.IO.
POZOR - v okolí koupaliště je více placených parkovišť a parkoviště u supermarketu Billa se řídí pravidly pro parkování, které určuje společnost BILLA, spol. s r. o.

Na parkovišti na ulici Jiráskova, v mapě je označeno zelenou barvou, lze platit u parkovacího automatu mincemi a platební kartou. Webovou / mobilní aplikaci MPLA.IO tu použít nelze.

Úhrada parkovného přes webovou aplikaci MPLA.IO

Díky spolupráci s firmou MPLA s.r.o. jsou placené parkovací zóny (vyjma parkoviště na ulici Jiráskova) integrovány také do map společnosti Seznam.cz, a.s. a lze se tak k informaci o ceně parkovného i k jeho úhradě dostat nejen z webové / mobilní aplikace MPLA.IO, ale i z webových stránek mapy.cz a také z mobilní aplikace Mapy.cz.

Odkazy pro stažení mobilní aplikace MPLA.IO:

 QR Google Play.png

 Logo Google Play.png

 QR App Store.png

 Logo App Store.png

Ilustrační obrázek

RSS zdroje novinek

Novinky z Mikulova přímo do vaší RSS čtečky. Co je to RSS?

Aktuálně z Mikulova

Zobrazit fotogalerii