Mikulov

Jezdectví

Jízda v sedle koně, to je ideální spojení relaxace, vztahu ke zvířatům a sportu. Pohyb krajinou na koni znamená pro současného člověka odtrženého od přírody především nezapomenutelný zážitek. Možností, jak si užít těchto příjemných radovánek, nabízí Mikulov a blízké okolí hned několik...

Jezdecký klub Mikulov

Ilustrační obrázekJezdecký klub Mikulov připravil pro návštěvníky Mikulova výuku i vyjížďky na koních a prázdninové pobyty přímo pod stanem. Pokud máte zájem o intenzivnější výcvik, jistě oceníte možnost občerstvení nebo i přenocování v penzionu v areálu. Zkušenější jezdci využijí možnosti zúčastnit se vícedenních výletů na koních. Vzrůstající oblibu zaznamenává i hippoterapie, která je součástí některých rehabilitačních programů.

Kontakt

 

Jáňův dvůr - Za vínem na koni

Ilustrační obrázek„Projeďte se na koni mezi zrajícími vinohrady a vinnými sklepy, zažijte výhledy do krajiny naší i sousedů, vstupte do sklepa, kde se zastavil čas za našich dědů a ochutnejte zdejšího lahodného vína, třeba i rovnou z koňského hřbetu.“
Nabízíme vyjížďky v sedle i bryčkou, přizpůsobíme se i těm, co na koni nikdy nejeli, vodíme i děti na koních. Náš statek v klidné pohraniční vesničce Nový Přerov nabízí také ubytování v penzionu a kempu, občerstvení v hospůdce, k vínu domácí kozí sýr, pro děti je ve dvoře zookoutek i originální dřevěné houpačky.

Kontakt

 

Hippoclub Lednice

Hippoclub Lednice nabízí zájemcům vyjížďky na koních. Možný je základní výcvik, pronájem koně nebo relaxační týdenní pobyty. Děti jistě ocení jízdu na ponících v areálu Hippoclubu i mimo něj.

Kontakt