Mikulov

Hlavní stránka > Turistika > Kongresy a konference

Kongresy a konference

Město Mikulov nacházející se na úpatí bělostných Pálavských vrchů je atraktivním turistickým cílem pro stále rostoucí počet návštěvníků. Možná i Vy už znáte Mikulov a jeho okolí z dovolené nebo výletu. Díky přitažlivosti města a jeho okolí, pestré nabídce doprovodných programů a kvalitní nabídce kongresových služeb se Mikulov stává jedním z nejvíce oblíbených kongresových míst na jižní Moravě.Představení regionu

Představení regionu

Mikulov s památkovou rezervací, barokním zámkem, renesančním náměstím a starobylou židovskou čtvrtí bývá nazýváno městem památek. Mimořádné přírodní, historické a architektonické památky v kombinaci s příznivým teplým podnebím vinařského kraje zde vytvářejí příjemnou jižanskou atmosféru, jakou možná znáte z přímořských destinací jižní Evropy.

Modelové programy kongresů

Pro snažší orientaci v nabídce a pro Vaši lepší představu o možnostech doplňkových programů během Vašich kongresů jsme připravili modelové příklady programů kongresů v Mikulově.

Modelové programy konferencí a společenských akcí

Modelové programy konferencí a společenských akcí

Pro snažší orientaci v nabídce a pro Vaši lepší představu o možnostech doplňkových programů během Vašich konferencí jsme připravili modelové příklady programů konferencí a společenských akcí  v Mikulově.

Kongresové prostory

Kongresové prostory

Pro přehled možností uspořádání Vašich kongresů byla zpracována databáze kongresových prostorů, která je průběžně aktualizována.

Konferenční prostory

Konferenční prostory

Pro přehled možností uspořádání Vašich konferencí a dalších akcí byla zpracována databáze konferenčních prostorů, která je průběžně aktualizována.