Taneční studio Morava

Taneční studio Morava vzniklo v roce 1991 a v tomtéž roce došlo ke vzniku Tanečního klubu Morava. Prvními trenéry byli Václav a Eva Kosmákovi, prvními tanečníky ve studiu pak žáci našich tanečních kurzů. Naše Taneční studio Morava je pořadatelem již tradiční soutěže "JARO Mikulov" s mezinárodní účastí, kde soutěží špičkové páry z pozvaných zemí a kde je snahou těchto reprezentačních párů na soutěž do Mikulova přijet. V Břeclavi pořádáme soutěž "Břeclavskou Romanci" a Ve Velkých Bílovicích na podzim "Habánský džbánek". V přípravce nám vyrůstají mladé a nadějné páry mající 8 let, takže o další generaci nemáme strach. V letošním roce chceme naše řady ještě více rozšířit, budeme se více angažovat ve školách, takže o nás určitě bude čím dál víc slyšet.

Chcete se dozvědět více?
kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Na Váš dotaz odpovíme co nejdříve, nejpozději následující pracovní den.

Odesláním souhlasím, aby město Mikulov jako správce zpracovávalo moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.

umístění v mapě