Menu Blisko

Apartmány in Veritas

Celoročně Vás rádi ubytujeme v jednom ze dvou apartmánů a v jednom studiu. Oba apartmány jsou podkrovní a každý má dvě ložnice, Apartmán 5 je vhodný pro 6 osob a Apartmán 6 pro 8 osob. V obou je samozřejmostí prostorná obývací místnost s rozkládacím gaučem (slouží jako dvě doplňkové lůžka) a televizí. Místnost je propojena také s kuchyní, kde Vám je k dispozici keramická varná deska, elektrická i mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem a také jídelní sezení.

V ložnicích se vždy nacházejí dvě samostatná lůžka, které lze spojit nebo oddělit podle potřeby. Apartmán 6 má navíc v jedné ložnici pohovku, která se využívá jako další dvě lůžka. Pro děti Vám na požádání do kterékoliv ložnice připravíme dětskou postýlku. Každý apartmán disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Studio pro dva je samostatné, plně vybavené s kuchyňským koutem a samostatnou koupelnou s WC.

Hosté ubytovaní v apartmánech mohou využívat i sdílené prostory, ve společenské místnosti je umístěno jídelní sezení pro 20 osob. V tomto prostoru se provádí i degustace vín s místním vinařem. Nabídka vín místního vinaře a domácí pálenky je i v našem podzemním sklípku. K dispozici je i samostatná místnost na umístění kol. Společná je i místnost, kde Vám po dohodě s majitelem poslouží pračka a sušička. V exteriéru je k dispozici terasa s venkovním posezením a k dispozici je i malé posezení ve dvoře. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Přímo v objektu je vytvořeno 5 parkovacích míst.
 
Chcieć wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami
Renáta Tomková
Vídeňská 25
692 01 Mikulov
info@inveritas.cz
inveritas.cz

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, nie wahaj się z nami skontaktować. Odpowiemy na Twoje pytanie tak szybko, jak to możliwe, nie później niż następnego dnia roboczego.

lokalizacja na mapie