Menu Blisko

Mikulov apartmány Magistr

Nabízíme Vám ubytování v klidné části historického centra Mikulova. Disponujeme ubytovací kapacitou 4 apartmány s celkovým počtem až pro 18 hostů.

Nabízíme Vám ubytování v klidné části historického centra Mikulova. Disponujeme ubytovací kapacitou 4 apartmány s celkovým počtem až pro 18 hostů.

Mikulov apartmány Magistr

Ač se to z ulice vůbec nezdá, je dům velice prostorný a praktický. V roce 2017 prošel kompletní rekonstrukcí za použití kvalitních a nadčasových materiálů a každé jednotlivé části i detailu byla věnována maximální pozornost a to jak při návrhu, tak při realizaci.

Apartmány jsou vkusné, útulné, plně klimatizované a vybavené s důrazem na každý detail. V obytných místnostech v podkroví je položena kvalitní laminátová podlaha, v přízemních apartmánech, stejně tak jako ve všech koupelnách, WC i v zádveřích pak pečlivě vybraná luxusní italská dlažba. Špičkové vybavovací předměty v koupelnách i na WC značky Villeroy&Bosch, kuchyňské linky se značkovými přístroji Electrolux. Restaurovaný či nový nábytek, velké a pohodlné americké tzv. boxspringové postele. Vytápění objektu je elektrické podlahové.

Chcieć wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami

Výhody

Okolí tohoto jedinečného apartmánového domu má svou vlastní atmosféru, ze které přímo dýchá historie. Historické středověké jádro města bylo prohlášeno městskou památkovou rezervací. Někdejší liechtensteinský a později dietrichsteinský zámek, stojící na výrazném skalním útesu tvoří již několik století nepřehlédnutelnou dominantu Mikulova. Kozí hrádek, stojící kousek za domem patří k jedné ze tří skalnatých dominant města Mikulova, stejně tak jako vyhlášený Svatý kopeček. Oba tyto historické skvosty jsou viditelné přímo z domu, či ze zahrady.

podstawowe informacje

Maksymalna ilość zakwaterowanych osób

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, nie wahaj się z nami skontaktować. Odpowiemy na Twoje pytanie tak szybko, jak to możliwe, nie później niż następnego dnia roboczego.

lokalizacja na mapie