Menu Zavřít

Areál koupaliště Riviéra - Mikulov

Areál koupaliště Riviéra se nachází v krásném prostředí s výhledem na zámek a láká svým plaveckým i rekreačním bazénem. Děti se mohou vydovádět na tobogánu (54 m) či skluzavce (24 m). Rodiče s menšími dětmi uvítají dětské brouzdaliště či možnost zapůjčení slunečníků. A pokud jste právě na výletě, jistě oceníte úschovnu kol a batohů.

Kontakt

Otevřeno od 30. června do 31. srpna: pondělí - neděle, od 09.00 do 19.00 hodin. 

Informace o vstupném naleznete na: www.tedosmikulov.cz/o-spolecnosti/koupaliste

Novomlýnské nádrže

Lákadlem pro všechny milovníky koupání, vodních sportů a rybaření jsou Novomlýnské nádrže. Zejména rekreační oblast Pasohlávky s přírodní nádrží patří k nejoblíbenějším místům milovníků dovolené u vody. Nacházejí se tu písčité i travnaté pláže s pozvolným vstupem do vody, tobogán, dětská hřiště, skákací hrad, lunapark a jiné atrakce. Sportovně zaměření návštěvníci zde naleznou plochy určené k hraní volejbalu, plážového volejbalu, nohejbalu, tenisu, stolního tenisu či minigolfu. Na vodní ploše lze provozovat windsurfing, kitesurfing a další vodní sporty, jako je např. rybolov. Na Novomlýnských nádržích se několika šťastlivcům podařilo ulovit kapitální kusy, neboť díky příhodným přírodním a klimatickým podmínkám patří zdejší revíry k nejbohatším v České republice.

Kontakt

Koupaliště Březí

  • Nádražní ul.
  • 691 81 Březí
  • tel: 519 514 110

K aktivnímu odpočinku patří neodmyslitelně koupání a relaxace u vody. Léto se už neřídí kalendářem, ale začíná čím dál dřív. Proč mu tedy nevyjít vstříc a nepřipravit si několik tipů na letní dovolenou u vody. Mikulov i okolí Vám nabízí koupání v umělých bazénech i v přírodě s mnoha doprovodnými atrakcemi jako projížďky parníkem, skákací hrad, dětská hřiště a další...

Hotel Termal Mušov

Venkovní bazén s termální minerální vodou, saunu, bowling najdete v rekreační oblasti Pasohlávky v hotelu Termal Mušov. Tento kromě ubytování a stravování nabízí pro ubytované hosty také půjčovnu horských kol, dětské a petanquové hřiště.

Kontakt

Aqualand Moravia - Pasohlávky

Nejmodernější zábavní centrum v České republice.
Celkem 20 tobogánů a skluzavek s celkovou délkou více než 1,7 km. Venkovní vodní atrakce Abbys a Boomerango určené pro 3místné rafty.
Oblíbené tobogány U-Wave, Supercrater, Wild River nebo Yellow Crash. Dětem jsou určené dětské bazény a skluzavky, užijí si také v bazénu s atrakcemi, kde mají k dispozici skákadla, šplhací sítě nad vodou, bublinkovače nebo chrliče.
Celkem 12 bazénů s vodní plochou 3000 m2, některé s využitím vody z místního geotermálního vrtu, rozsáhlá wellness zóna Forum Romanum, sluneční a římské lázně, 2 restaurace a 4 bary.

Kontakt

Laa an der Thaya - Rakousko

V nedalekém rakouském městě Laa an der Thaya (cca 25 km od Mikulova) lze relaxovat v jednom z nejmodernějších areálů termálních lázní. Termální prameny lázní s teplotou vody až 42 °C jsou bohaté na jód. Teplota v termálním koupališti se pohybuje mezi 26 a 36°C. Kolem bazénu jsou rozmístěna lehátka, samozřejmostí jsou perličkové a vířivé lázně a masážní podvodní lavičky. Z krytého bazénu je možné proplout přímo do venkovního bazénu, kde jsou umístěny masážní prameny. K dalším atrakcím patří i tobogán a relaxační místnosti s hudbou, sauna, solárium, gymnastika, vodní gymnastika, letní koupaliště.

Kontakt