Menu Zavřít
Sport a relaxace

K modernímu životnímu stylu patří již neodmyslitelně sport. Z nabídky sportovních aktivit si dnes může zvolit opravdu každý: sport tradiční, jako tenis, či sporty novodobé, jako např. windsurfing.

Sport si lze vybrat také podle toho, kde je provozován – na zemi, ve vzduchu nebo na vodě. Všechny sporty však spojuje jedno: zlepšování vlastních schopností, radost z pohybu a rozšiřování obzoru nových zážitků.

Spojení aktivního pobytu s relaxací patří k největším přednostem Mikulova a jeho okolí. Věřte, že v Mikulově je z čeho vybírat: krytá i venkovní sportoviště určená těm, kdo rádi hrají míčové hry (basketbal, volejbal, halová kopaná, florbal, házená, tenis, bowling), dále fitness, střelnice, relaxační centra (solná jeskyně, whirpool, bylinné lázně) i rehabilitační zařízení (masáže). Do budoucna se počítá i s lanovým centrem v areálu Amfiteátru.

Čím dál oblíbenější se stávají projížďky či intenzívní výcvik na koních. Milovníci golfu si přijdou na své v nedaleké rakouské vesnici Poysdorf, kde mají k dispozici golfové hřiště.

Další informace