Menu Zavřít

Ing. Vojtěch Pazderka - vinařství

Tradiční rodinné vinařství

Tradiční rodinné vinařství

Ing. Vojtěch Pazderka - vinařství

Víno vyrábíme v široké paletě odrůd  Veltlínské zelené,Ryzlink vlašský,Rulandské bílé,Pálava,Rulandské šedé,Tramín červený, Sauvignon, Muškát moravský,Müller Thurgau,Frankovka,Zweigeltrebe,Dornfelder.Ochutnat můžete i méně známé odrůdy Hibernal,Souvignier Gris a Solaris.Tradičně pořádáme v červenci a srpnu ve čtvrtek řízené degustace "Prázdniny s vinařem" v 19:00 hodin,ale můžete si degustaci objednat i v jiném termínu.Na objednávku zařídíme i občerstvení.Víno můžete nakoupit v Mikulově  na naší adrese ,na trzích na náměstí a nebo objednat v eshopu.

 

Chcete se dozvědět více?
kontaktujte nás

U nás najdete vína od suchých po přírodně sladká ,od jakostních po výběry z hroznů a slámová vína ,Frizzante, Hroznový mošt.

Vína vyrábíme z hroznů,které sami s láskou a péčí vypěstujeme a co možná nejšetrněji zpracujeme v našem sklepě.Na podzim nabízíme i burčák.

 

základní informace

Kapacita stravování

30

Služby

výroba a prodej vín, na objednávku ochutnávky vín a řízené degustace s občerstvením /6-30 osob/, červenec a srpen pravidelné degustace ve čtvrtek začátek 19:00 hodin do 21:00 hodin, prodej na zazvonění na Brněnské 26, eshop nebo dle možnosti rozvoz, WC v objektu, parkoviště

Vhodné pro kongresy

ANO

Sezóny

červenec a srpen - každý črvrtek od 19.00 hodin, ostatní měsíce na objednávku

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Na Váš dotaz odpovíme co nejdříve, nejpozději následující pracovní den.

Odesláním souhlasím, aby město Mikulov jako správce zpracovávalo moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.

umístění v mapě