Úřední deska
04.09.2026
22.09.2026
04.09.2026
22.09.2026
04.09.2026
22.09.2026
04.09.2026
22.09.2026
04.09.2026
22.09.2026
04.09.2026
22.09.2026
03.09.2026
19.09.2026
KZS/JES: Revitalizace objektu bývalé hasičské zbrojnice v Mikulově
Dokumenty odboru stavební a životního prostředí, Odbor: Odbor stavební a životního prostředí
03.09.2026
19.09.2026
JES: Lávka u obce Jevišovka
Dokumenty odboru stavební a životního prostředí, Odbor: Odbor stavební a životního prostředí
02.09.2026
18.09.2026
Veřejná vyhláška - Rozhodnutí povolení stavby "MIKULOV - rekonstrukce části ulice Vinohrady"
Veřejné vyhlášky, Odbor: Odbor stavební a životního prostředí
02.09.2026
17.09.2026
02.09.2026
18.09.2026
JES: Novostavba samostatného RD MIkulov
Dokumenty odboru stavební a životního prostředí, Odbor: Odbor stavební a životního prostředí
02.09.2026
18.09.2026
JES: H.Věstonice, rozšíření VO, Jabloňova
Dokumenty odboru stavební a životního prostředí, Odbor: Odbor stavební a životního prostředí
02.09.2026
18.09.2026
JES: DOPRAVNÍ ŘEŠENÍ PŘIPOJENÍ A ÚPRAVY I/40 V KATASTRU MĚSTA MIKULO
Dokumenty odboru stavební a životního prostředí, Odbor: Odbor stavební a životního prostředí
01.09.2026
17.09.2026
JES: RODINNÉ DOMY - PAVLOV
Dokumenty odboru stavební a životního prostředí, Odbor: Odbor stavební a životního prostředí
01.09.2026
17.09.2026
KZS/JES: Mikulov KOVO PROKEŠ
Dokumenty odboru stavební a životního prostředí, Odbor: Odbor stavební a životního prostředí
31.08.2026
15.09.2026
28.08.2026
12.09.2026
veřejná vyhláška: MIKULOV - parc.č. 7301, vrtaná studna
Veřejné vyhlášky, Odbor: Odbor stavební a životního prostředí
27.08.2026
12.09.2026
Oznámení - veřejná vyhláška: 2100/26/2026/WIDP
Veřejné vyhlášky, Odbor: Odbor organizační a vnitřních věcí
27.08.2026
12.09.2026
JES: ÚPRAVNA VODY BROD NAD DYJÍ
Dokumenty odboru stavební a životního prostředí, Odbor: Odbor stavební a životního prostředí
27.08.2026
12.09.2026
Stanovení PUP OOP NOVOSEDLY VINOBRANÍ 2026
Veřejné vyhlášky, Odbor: Odbor stavební a životního prostředí
26.08.2026
11.09.2026
Oznámení veřejného projednání: Změna 5 územního plánu obce Milovice
Veřejné vyhlášky, Odbor: Odbor stavební a životního prostředí
26.08.2026
11.09.2026
JES: 1030088026 D.Věstonice příp. NN Svobodová K338-2
Dokumenty odboru stavební a životního prostředí, Odbor: Odbor stavební a životního prostředí
25.08.2026
09.09.2026
25.08.2026
10.09.2026
JES: VODOVODNÍ A KANALIZAČNÍ PŘÍPOJKA PRO BUDOVU HASIČSKÉ ZBROJNICE
Dokumenty odboru stavební a životního prostředí, Odbor: Odbor stavební a životního prostředí
25.08.2026
11.09.2026
24.08.2026
09.10.2026
Informace o počtu a sídle volebních okrsků - volby do zastupitelstev obcí
Volby, Odbor: Odbor organizační a vnitřních věcí
24.08.2026
09.10.2026
Výsledky losování čísel pro označení hlasovacích lístků - volby do zastupitelstev obcí 2026
Volby, Odbor: Odbor organizační a vnitřních věcí
24.08.2026
08.09.2026
24.08.2026
08.09.2026
24.08.2026
17.10.2026
Výběrové řízení na pracovní pozici strážník / čekatel městské policie
Volná pracovní místa (konkurzy a výběrová řízení), Odbor: Odbor finanční
20.08.2026
20.09.2026
NÁVRH- zahájení ř. MUP OOP - MILOVICE -VPÚK -zákaz vjezdu
Veřejné vyhlášky, Odbor: Odbor stavební a životního prostředí
19.08.2026
24.09.2026
13.08.2026
13.09.2026
MUP OOP - NÁVRH - zahájení: Mikulov, ul. Zlámalova - omezení vjezdu
Veřejné vyhlášky, Odbor: Odbor stavební a životního prostředí
15.07.2026
10.09.2026
Dražební vyhláška - dražba nemovité věci v k.ú. Mikulov na Moravě
Ostatní, Odbor: Majetkoprávní odbor
14.07.2026
10.10.2026
Podávání kandidátních listin do zastupitelstev obcí ve správním obvodu POÚ Mikulov
Volby, Odbor: Odbor organizační a vnitřních věcí
13.07.2026
10.10.2026
Stanovení počtu členů Zastupitelstva města Mikulov pro volební období 2026 - 2030
Volby, Odbor: Odbor organizační a vnitřních věcí
12.06.2026
10.10.2026
Vzory KL, petice a prohlášení kandidáta pro volby zastupitelstev obcí 2026
Volby, Odbor: Odbor organizační a vnitřních věcí
- 01a_vzor_KL_PS_PH.docx
- 01b_vzor_KL_koalice.docx
- 01c_vzor_KL_nezavisleho_kandidata.docx
- 01d_vzor_KL_sdruz_nezavislych_kandidatu.docx
- 01e_vzor_KL_sdruz_PS-PH_a_nezavislych_kandidatu.docx
- 02_vzor_PROHLASENI_KANDIDATA.docx
- 03_vzor_listinne_PETICE_NK-NK.docx
12.06.2026
10.10.2026
Zveřejnění potřebného počtu podpisů na peticích - volby do zastupitelstev obcí 2026
Volby, Odbor: Odbor organizační a vnitřních věcí
12.06.2026
31.12.2026
Oznámení schválení rozpočtového opatření č. 2 k rozpočtu města na r. 2026
Rozpočet města, Odbor: Odbor finanční
02.06.2026
15.09.2026
OOP - k omezení užívání pité vody v obcích
Veřejné vyhlášky, Odbor: Odbor stavební a životního prostředí
27.05.2026
Zásady pronajímání městských bytů a domů
Záměry prodeje, pronájmu, Odbor: Odbor organizační a vnitřních věcí
20.01.2026
05.01.2027
18.12.2025
18.12.2026
Oznámení o zveřejnění rozpočtu, schválených rozpočtových opatření, střednědobého výhledu rozpočtu a schváleného závěrečného účtu Mikulovska, s. o.
Ostatní, Odbor: Odbor organizační a vnitřních věcí
01.12.2025
01.12.2026
23.06.2023
02.08.2022
18.08.2102
Stanovení PUP OOP: Březí, II/414 - semafory, inženýrské sítě, Dolinová
Veřejné vyhlášky, Odbor: Odbor stavební a životního prostředí
08.03.2022
07.01.2021
Informace o provozu podatelny a o podmínkách přijímání dokumentů
Ostatní, Odbor: Odbor organizační a vnitřních věcí