Menu Zavřít

Collegium Magistrorum

Komorní orchestr Collegium Magistrorum působí při ZUŠ Mikulov. Tvoří jej učitelé ZUŠ, často ale zve ke spolupráci i profesionální hudebníky, zpěváky a dirigenty. Orchestr navazuje na tradici mikulovského hudebního života, sahající až do období vlády kardinála Františka Dietrichsteina, kdy zde působily hudební soubory při piaristickém gymnáziu či Kolegiátní kapitule u sv. Václava. Repertoár orchestru zabírá slohová období od baroka po současnost. Tvoří jej převážně komorní hudba, ale i skladby tzv. velkého populáru, což významně rozšiřuje možnosti jeho uplatnění. Orchestr může nabídnout program k příležitostem koncertního i reprezentativního charakteru a díky svému repertoárovému zaměření i k vystoupením při reprezentačních plesích, v kulturních programech kongresů a konferencí či k promenádním koncertům. Uměleckou vedoucí orchestru je MgA. Eva Malhocká.

Chcete se dozvědět více?
kontaktujte nás
Ing. Jiří Vrbka
1. května 122
692 01 Mikulov
+420 602 395 192
vrbka.mikulov@seznam.cz

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Na Váš dotaz odpovíme co nejdříve, nejpozději následující pracovní den.

Odesláním souhlasím, aby město Mikulov jako správce zpracovávalo moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.

umístění v mapě